+90 544 790 66 06

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Asansör Kiralama
İstanbul da nakliye asansörlerine mi ihtiyacınız var ? O zaman sizler için en uygun fiyatlara kiralık asansörlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Sizlerde hemen arayın ve detayları öğrenin.
ARA

Eyüp Kiralık Asansör

Eyüp Kiralık Asansör

Asansörler hayatımıza uzun zaman önce girmişlerdir. Hayatımıza girişleri ile hayatımızı ciddi manada kolaylaştırmışlar ve günümüzde de kolaylaştırmaya devam etmektedir. Bugün kullandığımız asansörlerin atası ise tartışmasız maden ocaklarında kazılan madenleri yeryüzüne çıkartmakta kullanılan yük asansörleridir. Bugün ise benzeri şekilde farlı alanlarda kullanılmaktalar ve gün geçtikçe daha modern bir hal alırlar. Bunların yanı sıra kullanım alanları da genişler.

Günümüzde her ne kadar AVM’ler, hastaneler ya da ikamet ettiğimiz binalarda karşımıza çıksalar da inşaatlarda ve nakliye edilen eşyaların üst katlara çıkartılmasında da kullanılırlar. Eyüp kiralık asansör size asansörle ilgili her konuda danışmanlık hizmeti vermek ve en iyi hizmet verecek asansörü size sağlamak için her zaman hizmetinizdedir.

İnşaat Asansörleri

İnşaat asansörleri tek kabinli ve çift kabinli olabilmekle birlikte yük taşıma kapasitesi yüksek olan asansörlerdir. İnsan gücü ile üst katlara taşınması zor olan ve ciddi zaman kaybı oluşturacak taşıma işlerini katlar arası gerçekleştirirler. İnşaatların çok katlı olması nedeniyle tehlikeli olan dış cephe işlerinde kullanılan asansörler farklı amaçlar için üretilen modellere de sahiptirler.

Bu asansörler her ne kadar modeline ve üretim amacına göre değişse de 3500 kg’ye kadar taşıma kapasitesine sahiplerdir. Ancak dikkat edilmesi gereken şey hizmet alacağınız firmanın bu konuda deneyimli bir firma olması gerekliliğidir. İşte bu nokta da Eyüp kiralık asansör her daim size hizmet sunmaya hazırdır.

Nakliyede Kullanılan Asansörler

Nakliyede firmaları tarafından tercih edilen asansörlerdir. Bu asansörler taşınma esnasında hem bedenen güç tüketimini en aza indirgemekte fayda sağlar hem de yaşanabilecek zaman kayıplarını en aza indirger. Bu şekilde hem kolaylıkla taşınma süreci tamamlanmış olup hem de zaman kaybı yaşanmamış olur. Yine tıpkı inşaat asansörlerinde olduğu gibi farklı şekillerde üretilmişlerdir. Bu da boyutları, ulaşabileceği kat sayısı ve taşıyabileceği maksimum yük seviyesini etkiler.

Ancak bu asansörler on dört kat yüksekliğe kadar erişebilmekte ve dört yüz kilograma kadar taşıyabilir. Bu nedenle zahmetli olan taşınma işinizi en kolay şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Sizde bu işlem için bu alanda deneyim kazanmış olan Eyüp kiralık asansör tercih edebilirsiniz.

923 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ara