+90 544 790 66 06

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Asansör Kiralama
İstanbul da nakliye asansörlerine mi ihtiyacınız var ? O zaman sizler için en uygun fiyatlara kiralık asansörlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Sizlerde hemen arayın ve detayları öğrenin.
ARA

Güngören Kiralık Asansör

Güngören Kiralık Asansör

Asansörler günümüzde birçok farklı alanda karşımıza çıkar. Farklı çeşitlerde, farklı boyutlarda ve farklı özelliklere sahip bu yük taşıma araçları insanların hayatlarını ciddi manada kolaylaştırır. İlk olarak insanların hayatına madenlerdeki yüklerin yeryüzüne taşınabilmesi için girmişlerdir. Daha sonra ise kullanım alanları genişlemiştir.

Bu şekilde insanlar daha az emek harcamakta ve zamandan tasarruf sağlar. Güngören kiralık asansör bu sektörde müşterilerine bu sektör alanında hizmet sunar. Bu sayede müşterilerimiz hem zamandan tasarruf sağlamakta hem de kendilerini daha az yorar.

Asansörlerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Asansörler birçok sektör tarafından hem iş gücü hem de zamandan tasarruf sağlamak için tercih edilmektedir. Bu nedenle Güngören kiralık asansör bu alanda hizmet sağlayan bir firmadır. Bugün birçok alanda karşımıza çıkan asansörler özellikle nakliye ve inşaat işleri ile uğraşan firmalar tarafından tercih edilir.

Nakliye firmaları asansörleri eşyaları hasar görmeden yüksek katlara ulaştırmak için, inşaat firmaları ise genelde güvelik için tercih etmektedir ve zaman tasarrufu için tercih eder.

İnşaat Firmalarının Kullandığı Asansörler

Asansörler kullanılacağı alana göre farklı şekillerde üretilir. İnşaat malzemeleri hem kilogram bakımından hem de ağır olmalarından dolayı dikkatli taşınması gereken malzemelerdir. Bu malzemelerin yüksek katlara ulaştırılması hem çalışanın güvenliği açısından risk teşkil etmekte hem de ciddi bir iş gücü kaybına neden olur. Bu nedenle inşaat malzemelerinin üst katlara ulaştırılmasında bu alana özel geliştirilmiş asansörler kullanılır. Bu asansörler farklılık gösterse de 3500 kilograma kadar olan yükleri güvenli bir şekilde üst katlara ulaştırırlar.

Nakliye Firmalarının Kullandığı Asansörler

Nakliye firmaları tarafından kullanılan asansörlerde tıpkı diğerlerinde olduğu gibi bu alana özgü olarak tasarlanmakta ve üretilir. Taşınma esnasında eşyalar için kullanılan en yayın ve en kullanışlı yöntemdir. Bu nedenle nakliye firmaları bu alana özel üretilen asansörleri kullanırlar.

Bu asansörler, boyut ve yük taşıma kapasitesi açısından farklılık gösterirler. Bu asansörler 55 metreye kadar ulaşabilir ve 400 kiloya kadar taşıyabilir. Bu sayede eşyalarınız hem güvenli hem de hızlı bir şekilde yeni evinize taşınabilir. Sizde Güngören kiralık asansörü tercih edebilirsiniz.

867 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ara