+90 544 790 66 06

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Asansör Kiralama
İstanbul da nakliye asansörlerine mi ihtiyacınız var ? O zaman sizler için en uygun fiyatlara kiralık asansörlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Sizlerde hemen arayın ve detayları öğrenin.
ARA

Mecidiyeköy Kiralık Asansör

Mecidiyeköy Kiralık Asansör

Mecidiyeköy Kiralık Asansör hizmeti veren firmamız aynı zamanda nakliyat hizmeti de vermektedir. Evden eve nakliyat şirketi seçerken ilk dikkat edilmesi gereken nokta, eşyaların sağlam şekilde taşınmasıdır. Burada ise sigortalı nakliyat hizmeti devreye giriyor. Sigortalı Nakliyat; eşyalarınızın zarar, hasar veya kayıp gibi durumlarda güvence altına alınmasını kapsar. Eğer çalışacağınız firmanın sigortalı nakliyat hizmeti bulunmuyorsa, maddi manevi değerli eşyalarınızın hasar görmesi oldukça olasıdır. Özellikle son dönemlerde çoğalan korsan firmalar, nakliyat adı altında çeşitli hırsızlık olayları gerçekleştirmeye başladılar. Böyle bir durumla karşılaşmamanız ve eşyalarınızın güvence altına alınması için, sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Nakliyat sigortası yangın ve kaza gibi durumlarda eşyalarınızın güvence altına alınmasını sağlar, bu kapsamda;

  • Evden eve nakliyat işlemlerinizin sigorta kapsamında yapılması için sözleşme ve mali poliçe imzalanmaktadır. Nakliyat sigortası olarak da geçen bu sözleşme sayesinde eşyalarınızın kaybolma riski ortadan kalkar.
  • Sigortalı nakliyat işlemleri için firma ile imzalayacağınız sözleşme, eşyalarınızın garanti altına alınmasını sağlar.
  • Sözleşmede belirtilen durumlarda mobilyalarda oluşacak hasar, firmamız tarafından belirlenen limite kadar karşılanmaktadır.
  • Şehirlerarası taşınma durumunda yol uzunluğundan dolayı eşyalarınızın hasar görme riski artar. Sigortalı nakliyat, kaza ve yangın gibi durumlarda oluşacak hasarın önlenmesinin yanı sıra firmaların daha dikkatli davranmasını sağlar.
  • Sadece şehirlerarası değil, deniz hava veya demiryolu firmalarıyla yapacağınız nakliyat sigortası sonucu, şirket eşyalarınızın sağlam teslim edileceğine dair sorumluluğu üstlenir.
  • Bu kapsamda söz konusu eşyaların kaybolması, hasar veya darbe alması nakliyat firmasına atfedilir ve sigorta kapsamında belirlenen limit kadar sigorta teminatı altına alınır.

Silivri’ den Tuzla’ ya kadar dilediğiniz her yere kolayca ulaşım sağlayan Kuzenler Kiralık Asansör, nakliyat sigortası kapsamında sizlere hizmet sunmaktadır.

1.089 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ara