+90 544 790 66 06

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Asansör Kiralama
İstanbul da nakliye asansörlerine mi ihtiyacınız var ? O zaman sizler için en uygun fiyatlara kiralık asansörlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Sizlerde hemen arayın ve detayları öğrenin.
ARA

Suadiye Kiralık Asansör

Suadiye Kiralık Asansör

Suadiye ilçesi, İstanbul’ un en sık nakliyat hizmeti verdiğimiz ilçelerden birisidir. Mobil asansör kiralamak için herkesin güvendiği Kuzenler Asansör Kiralama, hastane taşımacılığından, şehirler arası ev nakliyatına kadar her alanda hizmet vermektedir. İstanbul’ da nadir firmaların sağladığı yük asansörü hizmetinde çağ atlayarak; nakliye sektörüne son teknoloji asansörlerin kullanımını sağlamaktayız. Hem teknik servis zorluğu hem de bakım ve onarım gereksiniminin fazla olması nedeniyle nakliyat firmalarının servisini sağlamakta zorlandığı bu mobil asansörler, Suadiye kiralık asansör ayrıcalığı ile 7 gün 24 saat hizmetinize sunulmaktadır. Bu noktada sizin için hizmete sunduğumuz bu asansörlerin kullanım kapasitelerine biraz bahsetmek istiyoruz.

  • Yeni Nesil Asansörler: Her alana hizmet sağlayan mobil asansörler, son teknolojiyle birlikte daha fazla geliştirilmiştir. Taşıma kapasitesinden güvenlik önlemlerine kadar pek çok alanında güncellenen mobil asansörlerimiz sayesinde; inşaat, lojistik gibi çeşitli sektörlere hizmet vermeye başladık.
  • Yük Taşıma Kapasitesi: Nakliye işlemlerinde en öncem taşıyan konu, asansörün yük taşıma kapasitesidir. Bu noktada çalışılacak firmanın size sunduğu mobil asansörün kaç kg’a kadar taşıyabildiğini mutlaka sormalısınız. Özellikle bazı ihmalkâr firmaların teknik bakımlarını aksattığı mobil asansörler, kaldırabileceğinden fazla yük alırsa çökme ve devrilme gibi problemler yaratıp ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir. X Kiralık Asansör olarak, firmamıza ait yük taşıma asansörleri 400 kg’ a kadar kaldırabilme potansiyeline sahiptir.
  • Ray Uzunluğu: Bir diğer önemli konu ise, mobil asansörün ulaşabildiği maksimum uzunluktur. Kuzenler Kiralık Asansör bünyesinde hizmete sunduğumuz mobil asansörler; 50 metre yüksekliğe çıkarak binaların 25. Katına kadar hizmet vermektedir.

Firmamıza ait asansörlerin son teknoloji olmasının yanı sıra her ay düzenli olarak teknik bakımları yapılmaktadır. Mobil asansörlerimiz 400 kg yük taşıma kapasitesi ve 50 metreye ulaşma potansiyeli sayesinde inşaat alanlarından ev nakliyatına kadar her türlü sektöre güvenle hizmet vermektedir.

1.670 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ara