+90 544 790 66 06

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Asansör Kiralama
İstanbul da nakliye asansörlerine mi ihtiyacınız var ? O zaman sizler için en uygun fiyatlara kiralık asansörlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Sizlerde hemen arayın ve detayları öğrenin.
ARA

Pendik Kiralık Asansör

Pendik Kiralık Asansör

Günümüzde yüksek katlı binaların inşa edilmesi yük ve eşyaların taşınmasında bazı problemleri beraberinde getirmiştir. Bina merdivenleri veya bina asansörü kullanılarak yük ve eşyaların yüksek katlı binalarda taşınması zaman kaybına neden olduğu gibi güvenlik açısından bazı riskleri beraberinde getirir. Bunun yerine çok yüksek katlı binalarda dahil güvenli hizmet imkanı veren dış cephe asansörleri ile bu problemi ortadan kaldırmak mümkündür. Pendik kiralık asansör hizmeti veren firmamız nakliyat firmaları başta olmak üzere inşaat malzemesi ve her türlü yükün taşınması işlemlerini gerçekleştirir. Evden eve nakliyat hizmetleri, ofis taşıma hizmetleri, kalorifer peteği, kombi veya değerli eşyalarını taşınma işlemlerini firma olarak başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Son Teknoloji Asansörler İle Hizmet İmkanı 

Firmamız bünyesinde bulunan farklı boyutlardaki asansörler en son teknoloji ile üretildiği için herhangi bir risk teşkil etmeden hizmet sunuyor. Pendik kiralık asansör  hizmeti veren firmamız bünyesinde 25 kat yükseklikteki binalarda dahi asansör hizmeti sunabilecek kapasiteye sahiptir. Hizmet veren Asansörlerimiz belli dönemlerde bakım ve onarımları yapıldığı için kaza riski minimum seviyede tutulur. Ayrıca vermiş olduğumuz hizmetleri sigorta kapsamında yerine getirdiğimiz için oluşabilecek maddi zararlarınızı da karşılıyoruz. Yük asansörlerimiz binanın uygun olan balkon veya penceresine getirildikten sonra nakliye aracına yüklenir ve eşyalarınız güvenli bir şekilde istediğiniz noktaya taşınır.

Profesyonel Hizmet İmkanı

Firmamız bünyesinde hizmet sunan tüm personeller gerek tarafımızdan gerekse de resmi kuruluşlar tarafından verilen eğitimleri başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra hizmet vermeye başlar. Asansör kullanımı noktasında, eşyaların asansörü yükleme ve indirme gibi tüm işlemleri profesyonel olarak yerine getiriyoruz. Pendik kiralık asansör hizmeti öncesinde uzman personelimiz ücretsiz ekspertiz işlemlerini yerine getirerek ihtiyaç duyacağınız boyutlardaki asansörleri temin etmektedir. Şehir içi ve şehirler arası olmak üzere hizmet sunan firmamız uygun fiyat seçenekleri ile cebinize dost hizmet imkanı da sunuyor. İş güvenliği ve iş kuralları noktasında bitirdik de hareket eden personelimiz güvenli hizmet imkanı sunuyor. Vermiş olduğumuz hizmetler ile müşteri memnuniyetini garanti etmekteyiz. İrtibat numaralarımız aracılığıyla veya yüz yüze görüşme gerçekleştirerek bizlerden hizmet alabilirsiniz.

1.791 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ara